SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ 2020-2021 YAZ OKULU UYGULAMASINDA AÇILMASI PLANLANAN DERSLERİN LİSTESİ VE DERS ÜCRETLERİ AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR. YAZ OKULUNDA AÇILACAK DERSLERE İLİŞKİN NİHAİ KARAR KESİN KAYITLARIN TAMAMLANMASININ ARDINDAN VERİLECEK VE SİZLERE DUYURULACAKTIR. KESİN KAYITLARDA KAYIT YAPTIRDIĞINIZ DERSİN AÇILMAMASI DURUMUNDA ÖDEYECEĞİNİZ ÜCRET İADE EDİLİR. KESİN KAYITLARDAN SONRA AÇILMASINA KARAR VERİLEN DERSLER İÇİN İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLMEZ.
YAZ OKULU KESİN KAYITLARI 24-30 TEMMUZ 2021 TARİHLERİ ARASINDA ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ (https://obs.aku.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx) ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.
ÖĞRENCİLERİMİZ, GÜZ VE BAHAR DÖNEMLERİNDE OLDUĞU GİBİ BU ADRESTEN SİSTEME GİRİŞ YAPARAK DERS İŞLEMLERİNDEN İSTEDİĞİ DERSLERİ SEÇTİKTEN SONRA YANSIYAN ÜCRETİ VAKIFBANK ŞUBESİNE GİDEREK ÖĞRENCİ NUMARALARINI GİŞE GÖREVLİSİNE SÖYLEYİP, VEYA ATM VEYA İNTERNET BANKACILIĞINDAN ÖDEDİKTEN YAKLAŞIK 30 DAKİKA SONRA TEKRAR SİSTEME GİRİŞ YAPARAK KESİNLEŞTİRME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK VE DANIŞMAN ONAYINI TAKİP EDECEKLERDİR. DANIŞMAN LİSTESİ DAHA SONRA DUYURULACAKTIR.

NOT: 14 HAZİRAN-06 TEMMUZ 2021 TARİHLERİ ARASINDA ÖNKAYIT YAPTIRAN ÜNİVERSİTEMİZ DIŞINDAN DERS ALACAK MİSAFİR ÖĞRENCİLER, YAZ OKULU KESİN KAYIT TARİHLERİNDE obs.aku.edu.tr VE/VEYA ogrenci.aku.edu.tr ADRESLERİNDEN VERİLECEK LİNKTEN ÖĞRENCİ NUMARALARINI VE ŞİFRELERİNİ ÖĞRENEREK (https://obs.aku.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx) ADRESİNDEN GİRİŞ YAPARAK YUKARIDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE DERS SEÇME İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEKTİR.

NOT: DAHA ÖNCE ÖNKAYIT SİSTEMİNDE YAPILAN DERS SEÇİM İŞLEMLERİ, KESİNLİKLE RESMİ NİTELİKTE OLMAYIP,  YAZ OKULUNDA DERS ALMAK İSTEYEN TÜM ÖĞRENCİLERİN, 24-30 TEMMUZ 2021 TARİHLERİ ARASINDA YAZ OKULU KESİN KAYIT İŞLEMLERİNİ YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.
14 Temmuz 2021, Çarşamba 2857 kez görüntülendi